BODY CONTOUR +

balenie 5amp x 7ml

Telové mezokokteil + (v koncentrácii 45 mg/ml)

Sérum s vysokou koncentráciou aktívnych látok (45mg/ml) na profesionálne spevňujúce, zoštíhľujúce a proti celulitídne ošetrenia. Profesionálny Yellow Rose mezokoktail Body Contour+ bol špeciálne navrhnutý na použitie s dermo-perom, dermo-rollerom a pre bezihlovú mezoterapiu (elektroporáciu), ako aj s inými profesionálnymi kozmetickými prístrojmi.

 


 Hlavné zložky:


  • Troxerutín

Účinný bioflavonoid s vynikajúcimi   antioxidačnými účinkami. Potláča pôsobenie lipoxygenázy (enzýmov, ktoré sa podieľajú na tvorbe tukových buniek) a preukazuje protizápalové účinky pri prvotných striách.

  • Lipozómy s kofeínom, karnitínom a koenzýmom A

Ideálna kombinácia účinných látok zapuzdrených v lipozomálnych nosičoch, ktoré zvyšujú spevňujúce  a zoštíhľujúce účinky. Kofeín, karnitín a koenzým A pôsobia v súčinnosti a zúčastňujú sa na procese lipolýzy.Výťažok zo zelených kávových zŕn (´Green´ coffee beans extract)

  • Extrakt z glycerínu na vodnej báze z čerstvých, surových kakaových zŕn. Extrakt je bohatý na kofeín a fenoly. Kofeín má lipolytický účinok,  zatiaľ čo fenoly poskytujú antioxidačnú ochranu.
  • Výťažky z listnatca (Ruscus extract)

Bohatý na ruskogeniny s flevotonickými a vazoprotektívnymi vlastnosťami.

  • Výťažky z brečtanu
  • Obsahuje antioxidačné flavonoidy (rutín, kvercetín), fenolové kyseliny (chlorogénové), triterpény a saponíny (hederíny a hederakozidy) s protizápalovými a vazoprotektívnymi účinkami.
  • Obsahuje tiež: betaín, trehalózu, alantoín a panthenol.

 


 Spôsob použitia:


Otvorte ochranný uzáver a pripevnite plastové kvapkadlo. Zvoľte počiatočný bod v oblasti aplikácie. Použitím dvoch prstov natiahnite pokožku a naneste 2-3 kvapky séra a rozotrite v oblasti aplikácie. Použite vhodné zariadenie na bezihlovú mezoterapiu (dermo-roller, dermo-pero, elektroporácia, ultrazvuk atď.) Pre správne a presné použitie prístroja dodržujte návod na jeho použitie.