HERBAL BODY CONTOUR CREAM

balenie 250ml 500ml 1000ml

Tvarujúci bylinný telový krém

  • Obsahuje 97% prírodných zložiek. Výrobok spĺňa všetky homeopatické kritériá. Účinné zoštíhľujúce, spevňujúce a tvarujúce telové mlieko s novým zložením s prídavkom rastlinných výťažkov schopných štiepiť tuky.
  • Vďaka ľahkému zamatovému zloženiu sa tento jemný krém priam rozplýva na pokožke a zároveň efektívne bojuje proti celulitíde, rozpúšťa nadmerný podkožný tuk a dokonale tvaruje postavu.
  • Celkový proces zoštíhľovania a spevňovania pokožky spríjemňuje svieža citrusová vôňa, ktorá prebudí všetky zmysly. Prípravok neobsahuje kofeín, a tak spĺňa všetky požiadavky na homeopatický výrobok.
  • Obsahuje zoštíhľujúcu a spevňujúcu prírodnú zmes citrónovníka pravého, zlatobyľu obyčajného, listnatca pichľavého a kozinca alpínskeho (podporujú štiepenie tukov a zabraňujú vzniku nových tukových buniek, bojujú proti celulitíde a tvarujú telo), zložky s antioxidačnými účinkami (listy olivovníka, myšochvost obyčajný, slamiha slamienková a rozmarín), upokojujúce zložky (vavrín lekársky, ibiš lekársky, rumanček pravý a nechtík lekársky), výťažky z prasličky roľnej (so schopnosťou sťahovať rany), výťažok z pagaštanu konského (podporuje mikrocirkuláciu v pokožke a zjednocuje farebný tón pleti),  výťažok z brečtanu lekárskeho (má protizápalové účinky, zároveň napína a chráni steny ciev, a tak predchádza vzniku celulitídy), prírodné výživné oleje (extra panenský olivový a mandľový olej), lipozómy s obsahom escínu (podporujú mikrocirkuláciu v cievach), pantenol, alantoín, bambucké maslo, vitamíny E a C, rastlinný glycerín, mastixový, pomarančový a bergamotový esenciálny olej.

 

Spôsob použitia:

Krém naneste na čistú pokožku a jemne ho masírujte až kým sa nevstrebe do pokožky.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop