PHYTOLIFT MASK, PHYTOLIFT LOTION

                                                        

Lotion  balenie 200 a 500ml         Maska  balenie 50ml, 250ml a 500ml                                  

 

 PHYTOLIFT MASKA, PHYTOLIFT TONIKUM


  • PHYTOLIFT maska obsahuje lipozómy s koenzýmom Q10 a karnitínom (dlhodobý antioxidant a regenerátor vitamínu E), vitamín C (silný antioxidant, potláča tvorbu melanínu, stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu a zabzepečuje zdravo vyzerajúcu pokožku), lipozómy s výťažkami z kvetov ďateliny (obsahujú izoflavonoidy, ktoré reaktivujú kožný metabolizmus, vrásky sú vyhladenejšie a pokožka je lepšie hydratovaná a menej krehká), výťažky z hamamelu virgínskeho (prirodzene osviežuje pleť, jemne ju vypína a sťahuje póry), výťažky z pupočníka ázijského (majú spevňujúce a protizápalové účinky a dodávajú pleti pružnosť), ryžové proteíny a špeciálne polysacharidy (vytvárajú prírodný bio kompatibilný film s úžasnými hydratačnými, spevňujúcim a ukľudňujúcimi vlastnosťami), D-pantenol (provitamín B5) a alantoín.
  • PHYTOLIFT tonikum je obohatené o spevňujúce ryžové proteíny a hydratujúci glycerín.

 


Spôsob použitia:


Rovnomernú vrstvu PHYTOLIFT masky naneste na tvár a krk, vynechajte oblasť okolo očí. Masku postriekajte aktivačným PHYTOLIFT tonikom (môžete použiť aj tampón navlhčený tonikom), vyhnite sa oblasti okolo očí. Masku nechajte pôsobiť 15 až 20 minút, kým sa vrchná vrstva masky zmení na elastický film (ktorý umocňuje vstrebávanie aktívnych látok z masky do pokožky). Potom film odstráňte a spodnú vrstvu masky (gél) jemne masírujte kruhovými pohybmi smerom zdola nahor. Po 2 až 3 minútach, odstráňte zvyšky masky vatovým tampónom navlhčeným vo vode alebo pleťovom toniku.

Variant s gázou: Rovnomernú vrstvu masky naneste na pleť a krk, vynechajte oblasť okolo očí, a jemne masírujte 1 až 2 minúty. Potom na ošetrovanú časť priložte gázu. Gázu poriadne roztiahnite a postriekajte ju aktivačným PHYTOLIFT tonikom (môžete použiť aj tampón navlhčený tonikom), vyhnite sa oblasti okolo očí. Masku nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Potom ju odstráňte v jednom kuse spolu s gázou. Prípadné zvyšky masky odstráňte vatovým tampónom navlhčeným vo vode alebo pleťovom toniku.  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop