MASQUE ASTRINGENTE

                                                        

 balenie 50ml             balenie 250ml          balenie 500 ml                           

 

 SŤAHOVACIA MASKA

  • Sťahovacia maska (vo forme pasty) vhodná pre zmiešanú a mastnú pleť. Vďaka čistiacim a absorpčným vlastnostiam odstraňuje z pokožky prebytočný kožný maz a nečistoty.
  • Dôkladne čistí a uvoľňuje upchaté póry. Pleť zanecháva zmatnenú, čistú a sviežu. Vďaka jej sťahujúcim a chladivým účinkom je vhodná na ošetrenie ochabnutej a unavenej pokožky tváre, dekoltu a poprsia.
  • Obsahuje kaolín a bentonit (prírodné minerály s výnimočnou schopnosťou absorbovať prebytočný kožný maz, vďaka čomu zanechávajú pleť sviežu a čistú), výťažky z hamamelu virgínskeho (prirodzene osviežuje pleť, jemne ju vypína a sťahuje póry), sulfát zinku (vypína pleť) a mentol (získavaný z mäty piepornej, chladí a osviežuje pleť a podporuje jej prekrvenie), vitamín A, chlorofyl, sójový lecitín (prirodzene zvláčňuje a hydratuje pokožku a zlepšuje jej štruktúru) a alantoín.

 


Spôsob použitia:


Masku naneste v tenkej vrstve na čistú pleť, krk a/alebo dekolt a poprsie. Vynechajte oblasť okolo očí. Masku nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Potom ju zmyte vodou a pleť tonizujte tonikom YR Lotion Astringente (A). Používajte 1 až 3 krát do týždňa.

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop