EUCALYPTUS MASKA

                                                        

 balenie 50ml             balenie 250ml          balenie 500 ml                           

 

 EUKALYPTOVÁ MASKA

  • Pleťová maska špeciálne vyvinutá na ošetrenie problematickej mastnej pleti a pleti náchylnej na vznik akné. Čistí pleť, absorbuje prebytočný kožný maz a reguluje jeho vylučovanie a tiež chladí a upokojuje pokožky.
  • Obsahuje kaolín a bentonit (prírodné minerály s výnimočnou schopnosťou absorbovať prebytočný kožný maz, vďaka čomu zanechávajú pleť sviežu a čistú), výťažky z divého tymiánu (šetrne dezinfikuje pokožku a dodáva jej zjednotený farebný tón), výťažky z hamamelu virgínskeho (osviežuje pleť, jemne ju vypína a sťahuje póry), ichtyol (tekutá siričitá látka získavaná z organických fosílnych materiálov, napomáha pri ošetrení problematickej mastnej pleti), vitamín A, esenciálny eukalyptový olej (šetrne dezinfikuje pokožku), gáfor (má prirodzené dezinfekčné a protizápalové účinky a osviežuje pleť), sulfát zinku (sťahovací účinok), sójový lecitín, lanolín a alantoín.

 


Spôsob použitia:


Masku naneste v rovnomernej vrstve na čistú tvár a krk. Vynechajte oblasť okolo očí. Masku nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Potom ju zmyte vodou a pleť tonizujte tonikom Lotion Astringente (A). Masku môžete efektívne kombinovať s ďalšími výrobkami zo série Acne-Prone and Oily Skin. Používajte 1 až 3 krát do týždňa.

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop