PURIFING ENZYMATIC FACE MASK with Yeast and Papaya Extracts

                                                        

 balenie 50ml             balenie 250ml          balenie 500 ml                           

 

 ČISTIACA ENZYMATICKÁ MASKA s kvasnicami a výťažkami z papáje


  • Enzymatická pleťová maska určená na hĺbkové čistenie pleti. Redukuje tvorbu kožného mazu a pleť zanecháva čistú a sviežu a zároveň ju upokojuje. Maska je vhodná pre zmiešanú a mastnú problematickú pleť.
  • Obsahuje výťažky z kvasníc (prírodné výťažky bohaté na vitamín B a aminokyseliny redukujúce tvorbu kožného mazu), výťažky z papáje a špeciálny proteolytický enzým (urýchľuje odstraňovanie odumretých buniek pokožky, zjemňuje štruktúru pokožky a dodáva jej svieži a mladistvý vzhľad), bentonit a kaolín (prírodné minerály s výnimočnou schopnosťou absorbovať prebytočný kožný maz, vďaka čomu zanechávajú pleť sviežu a čistú), ichtyol (tekutá siričitá látka získavaná z organických fosílnych materiálov, pomáha pri ošetrení problematickej mastnej pleti), kyselinu salicylovú, niacínamid (vitamín B3), výťažky z nechtíka lekárskeho, výťažky a esenciálny olej z tymiánu, oxid zinočnatý, D-pantenol (pro-vitamín B5) a alantoín.

 


Spôsob použitia:


Masku naneste v rovnomernej vrstve na čistú pleť a krk. Vynechajte oblasť okolo očí. Masku nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Potom ju zmyte vodou a pleť tonizujte tonikom Lotion Astringente (A). Používajte 1 až 3 krát do týždňa. Môžete účinne kombinovať s ďalšími prípravkami zo série Acne-Prone and Oily Skin.

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop