COLLAGEN FIBER MASKS

                                                                                                                                               

    balenie  1 ks alebo 25 ks                                                              

 TEXTILNÉ MASKY

 • PROFESIONÁLNA KOLAGÉNOVÁ MASKA  s 10% Aloe Vera
  Pleťová maska z prírodných kolagénových vlákien obohatená  o Aloe Vera, ktorá zvyšuje hydratačnú kapacitu kolagénu, vypína a omladzuje pokožku.
 • PROFESIONÁLNA KOLAGÉNOVÁ MASKA  s 1% Vitamínom E  
  Pleťová maska z prírodných kolagénových vlákien obohatená o vitamín E. Vitamín E má silné antioxidačné účinky, ktoré chránia bunkové membrány tak, že viažu škodlivé voľné radikály. 
 • PROFESIONÁLNA KOLAGÉNOVÁ MASKA  s 5% Ginkgo Biloba
  Pleťová maska z prírodných kolagénových vlákien obohatená o výťažky z listov Ginkgo Biloba. Vypína a stimuluje prirodzený životný cyklus pleti. Maska je vhodná pre ošetrenie ochabnutej a unavenej pleti.
 • PROFESIONÁLNA KOLAGÉNOVÁ MASKA  s Kaviárom a Elastínom  
  Pleťová maska z prírodných kolagénových vlákien obohatená o Kaviár a Elastín. Stimuluje metabolizmus kolagénu, zvyšuje enregiu buniek a pomáha revitalizovať pleťové tkanivo.
 • PROFESIONÁLNA KOLAGÉNOVÁ MASKA          
  Pleťová maska z prírodných kolagénových vlákien. Má protizápalové,zjemňujúce a vynikajúce hydratáčné vlastnosti. Je vhodná pre citlivú a  veľmi jemnú pleť.    
 • PROFESIONÁLNA KOLAGÉNOVÁ MASKA  s Elastínom a Aloe Vera
  Pleťová maska z prírodných kolagénových vlákien obohatená o Elastín a Aloe vera. Pomáha pleť udržiavať pevnú, vypnutú a hladkú.
 

Spôsob použitia:

Pripravte si masku tak, že vystrihnite dva    otvory na oči a jeden malý otvor na nos. Na pleť naneste aktívne sérum alebo gél Yellow Rose, ktoré jemne vmasírujete do pokožky. Masku navlhčite vhodným tonikom (napr. Lotion Azulene, Hyaluronic  Toning Lotion) pomocou špongie, spreju alebo kompresora. S vlhčením pokračujte až pokiaľ sa maska nestane polo priehľadnoupodobne ako gélová maska. Jemne masku pritlačte prstami, tak aby   úplne dosadla na tvár. Nechajte ju pôsobiť 25 až 30  minút. Masku odstráňte a v ošetrení pokračujte  použitím vhodného séra a/alebo krému. Masku používajte 1 až 3 krát do týždňa. Môžete použiť ionizátor.

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop