LIPOSOMES PHYTO-SERUM REVITALISANT

                                                                                                                                               

    balenie  12 ampuliek po 3 ml                                      

 

 REVITALIZUJÚCE LIPOZÓMOVÉ FYTOSÉRUM

  • Základ tohto spevňujúceho, hydratačného séra pôsobiaceho proti vzniku vrások tvoria lipozómy a prírodné bylinné výťažky. Sérum je špeciálne vyvinuté tak, aby zabraňovalo predčasnému starnutiu pleti a strate pružnosti. Vhodné pre všetky typy pleti. Sérum je možné používať denne ako 24-hodinové sérum samostatne alebo je možné ho použiť pred aplikáciou iných pleťových prípravkov.
  • Obsahuje lipozómy s vitamínom A (dlhodobo vyživuje pleť a zlepšuje jej celkový vzhľad), lipozómy s kyselinou glycyrretinovou (dlhodobo upokojuje pokožku a má protizápalové účinky), lipozómy s vitamínom E (pôsobia dlhodobo ako antioxidanty), kyselinu hyalurónovú, pšeničné bielkoviny, upokojujúce, omladzujúce a spevňujúce prírodné výťažky (z reďkovky, pupočníka ázijského, sladkovodnej riasy spiruliny, potočnice, sójových bôbov, alfalfy, uhorky a mrkvy), gél z aloe vera, deriváty chitínu, ceramidy, pšeničnú placentu a ďalšie hydratujúce a vyživujúce zložky. 

 

Spôsob použitia:

Sérum naneste na čistú pleť a jemne ho masírujte až kým sa nevstrebe do pokožky. Sérum je možné používať denne ráno a večer, samostatne ako 24-hodinové sérum alebo pred aplikáciou krémov a masiek. Je vhodné aj na používanie s profesionálnymi kozmetickými prístrojmi.rum alebo pred aplikáciou krémov a masiek. Je vhodné aj na používanie s profesionálnymi kozmetickými prístrojmi.

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop