CELLULAR LIPOSOMES BIO- SERUM REVITALISANT

                                                                                                                                               

                         balenie  12 ampuliek po 3 ml                                      

 

 REVITALIZUJÚCE BIO-SÉRUM S OBSAHOM BUNKOVÝCH LIPOZÓMOV

  • Pozoruhodné sérum bohaté na výživné látky podporuje hydratáciu pokožky. Základ séra tvoria rastlinné kmeňové bunky, lipozómy s prírodnými bio výťažkami a kyselina hyalurónová. Sérum obnovuje a udržiava rovnováhu pri hydratácii pokožky, redukuje jemné i hlbšie vrásky a dodáva pleti pružnosť. Sérum je určené na každodenné použitie, ráno alebo večer. Je vhodné pre všetky typy pokožky. Sérum je možné účinne kombinovať s ďalšími výrobkami zo série Cellular Revitalizing.
  • Obsahuje rastlinné kmeňové bunky (sú obsiahnuté v lipozómoch, chránia kmeňové bunky pokožky a podporujú ich prirodzený proces obnovy), špeciálny pentapeptid podporujúci prirodzenú syntézu kolagénu a elastínu, lipozómy s koenzýmom Q10 a karnitínom (zhromažďujú vitamín E a obnovujú antioxidačné vlastnosti pokožky), lipozómy s vitamínom E (pôsobia dlhodobo ako antioxidanty), lipozómy s výťažkami z pupočníka ázijského (s dlhodobými spevňujúcimi účinkami), kyselinu hyalurónovú, lipozómy s výťažkami z kvetov ďateliny (obsahujú izoflavonoidy, ktoré reaktivujú kožný metabolizmus a bunkové dýchanie), patentovanú zmes polypeptidov a glykopeptidov (uľahčujú bunkové dýchanie a vyhladzujú vrásky), hydratačnú lipozómovú suspenziu, výťažky z uhorky, alantoín a pantenol (pro-vitamín B5).

 

Spôsob použitia:

Sérum naneste na čistú pokožku a jemne ho masírujte až kým sa nevstrebe do pokožky. Sérum je možné používať denne ráno a večer, samostatne ako 24-hodinové sérum alebo pred aplikáciou krémov a masiek. Je vhodné aj na používanie s profesionálnymi kozmetickými prístrojmi.

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop