CLEAR SPOT SERUM

                                                                                                                                                                        

  balenie  20 ml  

 

 SÉRUM NA VYRÁŽKY A AKNÓZNU PLEŤ

  • Sérum na starostlivosť o problematickú a aknóznu pleť s aktívnymi látkami, ktoré pomáhajú uvoľniť póry, regulujú produkciu kožného mazu a upokojujú a zjemňujú pokožku. Je ideálne pre mastný a aknózny typ pleti.
  • Sérum obsahuje kyselinu salicylovú (keratolytický účinok - odstraňuje zrohovatenú kožu), glukonát mednatý, glukonát zinočnatý a aspartát horečnatý (regulujú produkciu kožného mazu), prírodné polysacharidy, extrakt z vrbovky kanadskej (chráni pokožku pred podráždením a má antioxidačné účinky), extrakt zo škorice (reguluje produkciu kožného mazu, pôsobí antioxidačne a upokojujúco), extrakt z vŕby čiernej (prírodný zdroj kyseliny salicylovej, ktorá je známa svojimi sťahujúcimi, protizápalovými a dezinfekčnými účinkami), panthenol a alantoín.

 

Spôsob použitia:

Sérum naneste priamo na vyrážku/problematické miesto, na ktorom sérum vytvorí tenký povrchový film. Po 2-3 minútach môžete naniesť ďalšie kozmetické prípravky, ktoré bežne používate (make-up, krém, sérum  atď.). Používajte dva krát denne.  Vyhnite sa kontaktu s očami.  

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop