CELLULAR EYE CONTOUR MASK

 


balenie 15ml  50ml


 

MASKA NA OČNÉ KONTÚRY

  • Spevňujúca a hydratačná gélová maska s protistarnúcimi účinkami vhodná na ošetrenie jemnej a unavenej pokožky v oblasti okolo očí.
  • Zloženie s vysokou koncentráciou rastlinných kmeňových buniek, oligopeptidov, prírodných výťažkov a ďalších aktívnych zložiek pomáha predchádzať vzniku stareckých či mimických vrások, tmavých kruhov pod očami a opuchom.
  • Pleť zanecháva pevnú, jemnú, rozžiarenú a dodáva jej pokojný, svieži a mladistvý nádych. Výrobok je oftalmologicky a dermatologicky testovaný.
  • Obsahuje rastlinné kmeňové bunky (bunková ochrana a regenerácia), zmes oligopeptidov získavaných zo semien ibišteka - okry (má podobný efekt ako botox a pôsobí ako antioxidant), zmes molekúl kyseliny hyalurónovej s 3 rôznymi molekulovými hmotnosťami (veľkou, malou a veľmi malou hmotnosťou, ktoré zaručujú účinnú hydratáciu), prevratný systém 3 aktívnych molekúl, ktoré predchádzajú vzniku a bojujú proti vačkom pod očami (hesperidín, metyl chalkón a dipeptid valyl-tryptofán, oligopeptidy a lipozómy s karnitínom a kofeínom), špeciálnu zmes redukujúcu tmavé kruhy pod očami (2 oligopeptidy, Pal-GHK + Pal-GQPR-, N-hydroxysucinimid (NHS) a flavonoid krysín).
  • Obsahuje tiež antioxidanty (vitamín E, lipozómy s koenzýmom Q10 a karnitín), niacínamid, výťažky z eufrázie (bylinky bežne používanej na liečbu infekcií a podráždenia očí, lebo je bohatá na galotaníny a flavonoidy s protizápalovými a tonizujúcimi účinkami), lipozómy so sfingolipidmi (hydratujú pokožku a chránia bunkové membrány), spevňujúce pšeničné bielkoviny, ružový destilát (hydratuje a upokojuje pokožku), výťažky z uhorky, trimetylglycín (hydratujúcu aminokyselinu získavanú z cukrovej trstiny), upokojujúce výťažky z pijavice lekárskej, a-bisabol, gél z aloe vera, d-pantenol (pro-vitamín B5) a alantoín.

 


Spôsob použitia:


Primerané množstvo masky naneste špičkami prstov na vyčistené očné okolie. Jemne masírujte po celej oblasti očného okolia 1 až 2 minúty. Rovnomernú vrstvu masky nechajte pôsobiť 10 až 15 minút. Masku odstráňte tampónom navlhčeným vo vhodnom YR toniku (bez alkoholu) alebo vo vode. Masku používajte 1 až 3 krát do týždňa. Môžete efektívne kombinovať s ďalšími výrobkami zo série Eye Contour Treatment.


 

 

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt e-shop